Στο 35ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΚΑΚΙ που πραγματοποιήθηκε στο Κλειστό Γυμναστήριο της Νεάπολης στη Λάρισα, στις 28 & 29 Απριλίου, με την συνολική συμμετοχή πάνω από 700 παιδιών είχαμε την χαρά να δούμε και ένα δικό μας παιδί να συμμετέχει και να διακρίνεται.
Την υψηλότερη διάκριση την πέτυχε ο Νότης Αναγνωστόπουλος της ΣΤ΄ τάξης, ο οποίος κατάφερε να τερματίσει αήττητος απέναντι σε πολύ ισχυρούς αντιπάλους με 8,5 στα 9 και να κατακτήσει πανάξια την πρώτη θέση!
Ο Νότης αγωνίστηκε εκπροσωπώντας το 1ο Δημοτικό Σχολείο Καρπενησίου. Στη συγκεκριμένη κατηγορία, συμμετείχαν 73 μαθητές – μαθήτριες.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά, ιδιαίτερα στον δικό μας Νότη, πάντα επιτυχίες να έχει και συγχαρητήρια στους γονείς του που τον στηρίζουν!

Εδώ μπορεί κανείς να δει την τελική κατάταξη στην κατηγορία της ΣΤ΄ τάξης Δημοτικού, όπως διαμορφώθηκε μετά από τους  9 αγώνες.