Αστέρι της Ευχής για Σχολεία

Η αποδοχή, μάς δίνει δύναμη.

Φέτος, το Αστέρι της Ευχής γιορτάζει και ετοιμάζεται να ταξιδέψει με επετειακούς ρυθμούς σε όλη την Ελλάδα! 25 χρόνια μαθητές, εκπαιδευτικοί και γονείς, όλοι μαζί, έχουμε καταφέρει να εκπληρώσουμε εκατοντάδες ευχές παιδιών και να τους δώσουμε τη δύναμη και την ελπίδα που έχουν ανάγκη, για να συνεχίσουν να αγωνίζονται.

Με μία συμβολική δωρεά των 2€, μπορείτε να μας βοηθήσετε για ακόμη μία χρονιά να εκπληρώσουμε κι άλλες ευχές με το αναμνηστικό σας χάρτινο Αστέρι της Ευχής να σας υπενθυμίζει την προσφορά σας. Για 3η συνεχή χρονιά, μπορείτε να γράψετε τις δικές σας ευχές στο πίσω μέρος του διαφορετικού αστεριού και να μας επιστρέψετε είτε τον ήλιο είτε το διαφορετικό αστέρι.

Το σχολείο έχει προμηθευθεί για κάθε μαθητή 1 αστέρι.

Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν και να προσφέρουν στη δράση, μπορούν να φέρουν τα χρήματα στο σχολείο μέχρι την Τρίτη  12 Δεκεμβρίου 2023.